Duben 2013

Natašo!!

30. dubna 2013 v 18:23 | Mišák |  Novinky a aktuality
Natašo ty sviňa ako to že sa ma bojíš!!! :D (ps:zabijem ťa)Nazdár je to tu pro čechy i slováky ale jestly se chcete něčo dozvědět tak si to přečtěte u Karanyi alebo u Nataši XD tak nazdáár (sorry hrála jsem si s farbami)

Historicky první článek+blahblahblah něco o blah Karanyi >:D

21. dubna 2013 v 19:30 | Karanya |  Novinky a aktuality
MUHAHAHA! Je tu první článek tohoto blogu >:D
Víte, že ani nevím, co by se sem mělo napsat? Na co by bylo takový to "Vítáme tě tu, tohle je náš první článek! Yeea!"? To je na nic, protože se to po pár týdnech stejně překryje jinýma článkama a kdo by si pak četl článek, ve kterym je jenom tohle?
Dost divný.
A já nevim co sem mám napsat. Možná něco o nás. Good idea >:3
Nataša, Mišák a Karanya. Ne, to fakt nejsou naše pravý jména. Ale pravý jména sem psát nebudem, protože tyhle přezdívky jsou dost boží *me gustalangusta*. A co víc říct? Snad jen to, že milujeme One Direction... Ne, dělám si srandu, to fakt ne :D Já sice yaoi miluju a jsem zatvrzelá fujoshi, ale ty ShLaĎoUlInUsHkÉ mUcK ChLaPhEčHkY fakt nemusím. (a tohle mi trvalo napsat 5 minut -_-)
No jo. V nadpisu je napsaný + něco o Karanyi, takžé... tu bude něco o mně. Jak překvapující.
No, já, tedy Karanya, mám ráda opravdu hodně věcí a opravdu hodně věcí nesnáším. A kdybych vám měla vyjmenovat, co všechno jsem... *chvilka přemýšlení* Jdu na to >:D Jsem X-phil, brony (problem?), shipper, fujoshi, něcojakografička, japanofil, otaku a trekkie. určitě jsem ještě něco ale nevzpomínám si, jak se to jmenuje :_D Každopádně pokud byste něčemu nerozuměli, strýček Google je tam nahoře... v levém horním rohu... teda pravém... já ho teda mám v pravém...
Mám taky ráda hodně věcí...
Akta X, MLP:FiM, Japonsko, anime a mangu, Vocaloidy (a nestydím se za to!), nightcore, Star Trek, Star Wars, yaoi a shounen-ai, různá textová RPGčka, žvížátka, psaní, čtení, kreslení, velice překvapivě počítač, MINECRAFT *-*... a blahblahblah hodně věcí. A věci co nenávidím sem vypisovat nebudu, protože jsem an to už moc líná... Áno, lenost je jedna z mých předních vlastností :D
...
A holky si o sobě dopíšou něco samy... :D (bwuhahahaha, zlá Karanya >:D)